bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 września 2013
  • wyświetleń: 2267

Oddaj krew z Muszkieterami

W sobotę do godziny 14.00 mieszkańcy Bielska-Białej mogą oddać życiodajny płyn w ramach kampanii „Zbieramy Krew dla Polski”.

akcja krwiodawstwa krew
Akcja krwiodawstwa w Bielsku-Białej


Już po raz szósty Grupa Muszkieterów we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem, organizuje akcję honorowego krwiodawstwa, w ramach której prowadzone są zbiórki krwi oraz kampanie edukacyjne. Tegoroczna edycja „Zbieramy krew dla Polski” rozpoczęła się 8 maja i potrwa do 26 września.

7 września w godz. 9:00-14:00 krew będzie można oddać w ambulansie, który stanie przed supermarketem Intermarché, znajdującym się przy ul. Olimpijskiej 28 w Bielsku-Białej.

Przypominamy, że krwiodawcą może zostać każda osoba w wieku 18-65 lat, która waży co najmniej 50 kg i cieszy się dobrym zdrowiem. W dniu oddania krwi należy zjeść obfite śniadanie i wypić dużą ilość płynów. Aby móc oddać krew, trzeba również posiadać przy sobie dowód osobisty.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.