Wiadomości
- 12 maja 2024
- wyświetleń: 1280
Nie lada gratka dla kolekcjonerów. MZK sprzedaje bilety z nowymi typami rewersów
Zmiana graficzna na biletach komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej to nie lada gratka dla kolekcjonerów i miłośników historii.

Jak można dowiedzieć się z oficjalnej strony internetowej Urzędu Miejskiego, do sprzedaży trafiły bilety z nowymi grafikami na rewersach, które prezentują autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej. Na biletach miesięcznych zostały zaprezentowane najnowsze Solarisy Urbino 9LE electric Bolek i Lolek oraz wycofane w 2022 r. z eksploatacji pierwsze niskopodłogowe Solarisy Urbino 12 II.

Przypomnijmy, w 2020 roku, z okazji 125. rocznicy uruchomienia komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej, która przypadła 11 grudnia, na bocznych szybach wszystkich autobusów MZK pojawiły się okolicznościowe grafiki prezentujące historię komunikacji miejskiej w mieście. Natomiast w 2021 r. na rewersach biletów zobaczyć można nadruki prac laureatów I i II miejsca w konkursie plastycznym "Autobus moich marzeń".
ZOBACZ TAKŻE
Elektryczny Karsan już na ulicach miasta. Nowy autobus w flocie MZK
Bielsko-Biała rozwija transport elektryczny. MZK ogłasza przetarg na nową infrastrukturę
[FOTO] Elektryczne przegubowce już w Bielsku-Białej. MZK stawia na nowoczesny tabor
Wodór zamiast diesla. MZK podpisuje wartą miliony umowę z Orlen S.A.
Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej szuka kierownika do działu inwestycji
Komunikacja publiczna w liczbach
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







