Wiadomości

  • 26 marca 2024
  • wyświetleń: 620

Zmiany w kursowaniu autobusów na czas świąt. Ograniczenia na liniach

Od 28 marca do 2 kwietnia będą obowiązywały zmiany na niektórych liniach autobusowych w Bielsku-Białej. Należy się spodziewać ograniczeń na niektórych kursach.

Zmiany w rozkładach jazdy autobusów na czas Świąt Wielkanocnych
Zmiany w rozkładach jazdy autobusów na czas Świąt Wielkanocnych · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB


O zmianach informuje Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego:

  • 30 marca 2024 r. (Wielka Sobota) - autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w soboty, wyłącznie do godziny 18.10 (odjazdy ostatnich kursów z przystanków początkowych będą realizowane o godz. 18.10);
  • 31 marca 2024 r. (Wielkanoc) - autobusy linii dziennych będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w święta, to jest wyłącznie w godzinach od 9.45 do 18.00; autobusy linii nocnych N1 i N2 nie będą kursowały;
  • 1 kwietnia 2024 r. (Poniedziałek Wielkanocny) - autobusy linii dziennych będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele, autobusy linii nocnych N1 i N2 wykonają wyłącznie kursy poranne, to jest o godz. 2.50 z przystanku Zajezdnia MZK oraz o godz. 3.25 z przystanków Wapienica Centrum/Hałcnów Kościół.


Co więcej, w dniach 28-29 marca oraz 2 kwietnia 2024 r., z uwagi na przerwę w zajęciach dydaktycznych w Szkole Podstawowej nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, zawieszone zostaje kursowanie linii D.

Listę ostatnich kursów z przystanków początkowych 30 marca (Wielka Sobota) można zobaczyć w poniższej tabeli:

Kursowanie autobusów w Wielską Sobote

kr / bielsko.info

źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.