Wiadomości

  • 20 maja 2024
  • 24 maja 2024
  • wyświetleń: 661

Wyjątkowe prezenty na Dzień Mamy w CH Sarni Stok!

Artykuł sponsorowany:

Czuła, cierpliwa, zawsze pełna pomysłów, a przede wszystkim kochająca! Kto? Oczywiście, że MAMA! 24 i 25 maja będziemy świętować jej dzień w CH Sarni Stok. Przygotowaliśmy kwietne warsztaty i upominki za zakupy, w postaci kart podarunkowych. Będzie pięknie!

Dzień Matki przypada w tym roku w niedzielę niehandlową, mamy więc czas by wspólnie się do niego przygotować. Klienci, którzy w dniach akcji zrobią zakupy w centrum handlowym Sarni Stok za minimum 250 zł i zgłoszą się z paragonem do punktu promocyjnego, otrzymają Kartę Podarunkową Sarni Stok o wartości 50 zł lub jej równowartość w postaci pięknego flowerboxa z żywych kwiatów. - Dzień mamy to wyjątkowy dzień, w którym w szczególny sposób możemy wyrazić mamom swoje uznanie i miłość. Postanowiliśmy więc pomóc w tym naszym klientom i umożliwić im zakup upominków zwracając im nawet 20% zakupów w formie Karty Podarunkowej - mówi Anna Waluś z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Sarni Stok w Bielsku-Białej. - Zachęcam wszystkich do udziału w we wspólnej zabawie, która pozwoli naszym klientom cieszyć się dodatkową kwotą na prezenty dla mamy lub podarować jej piękne kwiaty.

Także w piątek i sobotę (24-25 maja) w centrum handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej odbędą się, współorganizowane z kwiaciarnią La Flor, warsztaty dla dzieci z tworzenia modnych flower boxów, czyli kwiatowych kompozycji w ozdobnych pudełkach. Udział w warsztatach jest bezpłatny, warto więc samodzielnie przygotować dla mamy prezent! W CH Sarni Stok mamy doskonałe pomysły na wyjątkowy Dzień Mamy: pyszna kawa i ciastko? A może obiad we włoskim stylu i sushi na kolacje? Wspólne zakupy też będą jak znalazł, zwłaszcza gdy zakończymy je ekstra kwotą na dodatkowe atrakcje. A po piękne kwiaty, dekoracje i świece zapraszamy do kwiaciarni La Flor.

W Dzień Mamy warto pamiętać o Karcie Podarunkowej CH Sarni Stok, którą można samodzielnie kupić w kartomacie w centrum lub online. Karta podarunkowa to przedpłacona karta płatnicza, która jest honorowana we wszystkich punktach handlowych (ponad 80 sklepów!) w centrum. Jest ważna rok od momentu doładowania i pozwala właścicielowi dowolnie wykorzystywać zawarte w niej środki pieniężne. W CH Sarni Stok można dobrać do niej kwiatowe etui i gotowy prezent wręczyć swojej mamie.

Zaplanuj Dzień Mamy w CH Sarni Stok!

SS052024 Karta DzienMatki baner 500x400 A