Reklama

Wiadomości

  • 23 lipca 2023
  • 24 lipca 2023
  • wyświetleń: 2870

Filmowa uliczka doczeka się przebudowy. MZD szuka wykonawcy

Bielski Ratusz planuje przeprowadzenie dalszych prac w rejonie kamienicy przy ul. Zamkowej 8. Przebudowana ma zostać przebiegająca pod nią urokliwa uliczka.

schodowa
MZD poszukuje wykonawcy na przebudowę ul. Schodowej. · fot. bielsko.info


Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poszukuje przedsiębiorstwa, które wykona roboty budowlane na ulicy Schodowej. Obejmować będą one rozbiórkę starej nawierzchni i położenie nowej (z kostki kamiennej i kamienia rzecznego), a także wykonanie schodów czy budowę oświetlenia ulicznego. MZD chce przeznaczyć na inwestycję ponad 345 tys. zł, a prace mają się zakończyć w terminie 10 miesięcy od podpisania umowy z wybranym wykonawcą - Zarząd na oferty czeka do 8 sierpnia.

Prace w tym rejonie ruszyły już dwa lata temu, kiedy to rozpoczęto remont kamienicy na Zamkowej 8. Już wtedy planowano przebudowę przylegającej do niej uliczki, znanej także z srebrnego ekranu - to tutaj kręcono zdjęcia do takich filmów jak "Idę przez ten świat" Stanisława Janickiego czy "Kret" Rafaela Lewandowskiego.

kr / bielsko.info

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.