Wiadomości

  • 7 stycznia 2023
  • 9 stycznia 2023
  • wyświetleń: 3599

[FOTO] Christmas After Party - Koncert Noworoczny w Cavatina Hall

Wyjątkowe wydarzenie wypełnione najsłynniejszymi utworami bożonarodzeniowymi i wspaniałą atmosferą.
Koncert Noworoczny Christmas After Party to wydarzenie, na które bilety wyprzedały się wiele tygodni temu. W Cavatina Hall do świata pełnego radości i świątecznego wytchnienia zabrały nas gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej - Anna Serafińska i Mieczysław Szcześniak.

Koncert Noworoczny: Christmas After Party w Cavatina Hall - 7.01.2023 · fot. Bartłomiej Sidorczuk / bielsko.info


Utwory, które były zaprezentowane podczas koncertu wykonywane były przez największe gwiazdy światowej muzyki rozrywkowej i jazzowej m.in.: Frank Sinatra, Nat King Cole, Natalie Cole, George Michael, Mariah Carey czy Michael Buble. Last Christmas, Let It Snow, Silent Night, Feliz Navidad to tylko niektóre z przebojów, które w sobotni wieczór usłyszeliśmy w zupełnie nowej odsłonie, zaaranżowane i opracowane przez Pawła Steczka (fortepian, akordeon).

Zespół muzyczny:
  • Paweł Steczek - fortepian, akordeon, aranżacje, opracowanie, instrumentacja;

  • Małgorzata Otremba - flet;

  • Andrzej Otremba - gitara;

  • Kosma Kalamarz - gitara basowa;

  • Łukasz Kurek - perkusja


O Artystach:

Mieczysław Szcześciak - artysta ceniony przez krytyków, uwielbiany przez swoją publiczność, szanowany przez branżę muzyczną . Ma wpływ na wielu śpiewaków, kształtował gusty i estetykę, lansował śpiewanie po polsku muzyki gospel i soul, współpracował ze świetnymi instrumentalistami, aranżerami i producentami w kraju i za granicami . Konsekwentnie i wrażliwie opowiada światu historie, których jeszcze nikt nie słyszał - własne historie. Aksamitnym głosem śpiewa bossanowę, z siłą i ekspresją soul, gospel i jazz, z przekonaniem, empatycznie dotyka serca i głowy śpiewając własne popowe pieśni. Wszechstronny , świadomy wokalista, autor tekstów i muzyki, współproducent własnych nagrań.

Laureat wielu konkursów polskich i międzynarodowych. Trzykrotnie nagrodzony Fryderykiem , za największą nagrodę uważa to, że spotkał własną publiczność. Dwie ostatnie płyty - ” Songs From Yesterday” wydana z Krzysztofem Herdzinem (2015 Sony) i ,,Nierówni”(2016 APR) - jego kompozycje do wierszy ks. Jana Twardowskiego, nagrana m.in. z muzykami brazylijskimi, są złote.

Anna Serafińska - artystka jako pierwsza w Polsce uzyskała stopień doktora w dziedzinie śpiewu rozrywkowego. W 2022 roku została profesorem sztuki w dyscyplinie sztuki muzyczne. Od 2008 roku związana jest z Akademią Teatralną w Warszawie, gdzie przez prawie 7 lat pełniła funkcję prodziekana Wydziału Aktorskiego, aktualnie jest jednym z prorektorów tej uczelni. Laureatka m. in. I nagrody oraz nagrody publiczności na międzynarodowym konkursie dla wokalistów jazzowych Shure Montreux Jazz Voice Competition (2004, Szwajcaria) oraz tytułu Lady Summertime podczas międzynarodowego konkursu wokalistów jazzowych w Hammenlinie (2006, Finlandia).

Czytelnicy Jazz Forum przyznali jej tytuł Nowej Nadziei Polskiego Jazzu za rok 1999. Za swą działalność została uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi. Koncertowała w ponad 20 krajach Europy, Azji i Ameryk. W kraju od wielu lat współpracuje ze znakomitymi muzykami zarówno z kręgu jazzu, jak i klasyki. Współpracowała jako konsultant wokalny z telewizyjnymi talent show m. in. „Idol”, „Jak Oni Śpiewają”, The Voice of Poland”.

Współpracuje także jako konsultantka wokalna przy filmach i spektaklach teatralnych (m.in. Zimna wojna w reż. Pawła Pawlikowskiego, Przybysz w reżyserii Wojciecha Kościelniaka), od 2018 roku na stałe współpracuje z SDI Media reżyserując warstwę wokalną dubbingu (m.in. Król Lew 2019). W swoim dorobku płytowym ma 6 albumów solowych - ostatni z nich to Anna Serafińska Chopin Trio.

Repertuar Cavatina Hall na styczeń i luty 2023
Repertuar Cavatina Hall na styczeń i luty 2023 · fot. Bartłomiej Sidorczuk / bielsko.info


Bilety na wydarzenia w Cavatina Hall można zakupić tutaj.

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj