Rozrywka

  • 2 kwietnia 2024
  • dzisiaj, 06:12
  • wyświetleń: 2666

Przed nami kolejny koncert w Cavatina Hall. Repertuar na kwiecień

Cavatina Hall podała kwietniowy repertuar imprez. Przed nami koncerty m.in. Ørganka, Natalii Przybysz czy Brodki. Zagra także Bielska Orkiestra Cavatina.

Cavatina Hall
W maju odbędzie się pierwszy Cavatina Guitar Festival · fot. cavatinaguitarfestival.com


06.04 sobota / 19:00 CHOPIN W MISTRZOWSKIM WYKONANIU - JARRED DUNN
Utalentowany kanadyjski pianista, Jarred Dunn, laureat pierwszej nagrody i wyróżnienia koncertowego na 7. Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim w Wilnie.

07.04 niedziela / 11:00 ASI MINA I SONOS LECĄ W KOSMOS - CAVATINA HALL DLA DZIECI
Międzygalaktyczna podróż muzyczna wśród największych przebojów Star Trek, Star Wars, Grawitacji, Avengers i Superman.

11.04 czwartek / 20:00 ØRGANEK MTV UNPLUGGED
Zespół zaprezentuje swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach.

12.04 piątek / 18:00 RAZ DWA TRZY - WAŻNE PIOSENKI
Senne bosanowy, kojące rytmy reggae’owe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania.

13.04 sobota / 19:00 NATALIA PRZYBYSZ
Jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek polskiej sceny muzycznej wraz z zespołem wykona utwory z najnowszego albumu „TAM”.

14.04 niedziela / 19:00 MUZYKA DO FILMU CHŁOPI - L.U.C. I REBEL BABEL FILM ORCHESTRA
Niezwykła muzyka skomponowana do malowanej ekranizacji “Chłopów”. Kompozycje ludowe i filmowe zostaną połączone z animacjami i filmami, przedstawiającymi kilkuletnią pracę nad tym wyjątkowym projektem.

17.04 środa / 19:00 DIANNE REEVES
Zdobywczyni pięciu prestiżowych nagród Grammy, jedna z najwybitniejszych wokalistek jazzowych na świecie. Dianee wraz z zespołem zaprezentuje niezwykłe umiejętności wokalne, zdolność do improwizacji oraz unikalne połączenie stylów jazzu i R&B.

18.04 czwartek / 19:00 BIELSKA ORKIESTRA CAVATINA
Camerata Silesia to czołowa w Polsce grupa śpiewacza. Zespół ceniony jest przede wszystkim za perfekcyjne wykonania muzyki współczesnej.

19.04 piątek / 19:00 TANITA TIKARAM
Międzynarodowa Gwiazda, autorka hitu "Twist In My Sobriety", o charakterystycznym głosie, wystąpi z zespołem w Cavatina Hall.

20.04 sobota / 18:00 ANNA WYSZKONI / MAREK JACKOWSKI
W hołdzie dla twórczości Marka Jackowskiego, założyciela zespołu Maanam, Anna Wyszkoni z zespołem przygotowali niezapomniane koncerty pt. „Oprócz błękitnego nieba”.

21.04 niedziela / 19:00 CZTERY PORY ROKU: VIVALDI - RICHTER: NFM ORKIESTRA LEOPOLDINUM
Podczas koncertu NFM Orkiestry Leopoldinum usłyszymy współczesną kompozycję nawiązującą intrygujący dialog z barokowym arcydziełem Vivaldiego. W programie znalazły się dwa znane i lubiane utwory Samuela Barbera i Giuseppe Tartiniego. Drugą część koncertu wypełni kompozycja The Four Seasons Recomposed, której autorem jest współczesny angielski twórca Max Richter. Niebanalna, świeża i angażująca, postmodernistyczna parafraza dzieła „Cztery pory roku”.

25.04 czwartek / 19:00 SORRY BOYS
Wokalistka Bela Komoszyńska z zespołem udanie łączy popowe kompozycje z alternatywnymi wpływami. Zespół zabierze publiczność w muzyczną podróż m.in. z przebojami z „Renesansu” i „Moje serce w Warszawie”.

26.04 piątek / 17:00 i 20:00 PIAF THE SHOW
Wspaniały musical ponowie w Polsce! Francuska wokalista i aktorka Nathalie Lermitte, która wykonuje utwory Piaf, podbijając serca jej fanów na całym świecie. Na scenie występuję z 4-osobowy zespołem, w bogatej oprawie wizualne, z niepublikowanymi zdjęciami Edit Piaf w tle.

28.04 niedziela / 19:00 BRODKA
Utwory z albumu „Sadza”. Brodka i jej własny, bezkompromisowy styl, łączący wiele gatunków oraz niepowtarzalny występ na żywo.

kr / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj