Wiadomości

  • 12 grudnia 2021
  • 13 grudnia 2021
  • wyświetleń: 24808

[FOTO] Wybuch w mieszkaniu na Sobieskiego. Okna wyleciały z futryn

W niedzielę, 12 grudnia chwilę przed godziną 14.00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wybuchu i pożarze w budynku socjalnym przy ul. Jana III Sobieskiego w Bielsku-Białej. Na miejsce skierowano strażaków, pogotowie ratunkowe i policje.

Wybuch i pożar przy ul. Jana III Sobieskiego - 12.12.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika


Wstępnie i nieoficjalnie wiadomo, że lokator kamienicy włożył pojemnik z dezodorantem lub innym gazem do pieca. Siła eksplozji wyrwała okna z futryn. Część wyposażenia mieszkania uległa nadpaleniu. Mężczyzna, który miał przyczynić się do eksplozji był pijany. Nie stało się mu nic bardzo groźnego. Jest nieznacznie poparzony i stracił włosy. Zajęli się nim ratownicy medyczni i policjanci, którzy teraz szczegółowo ustalają co się wydarzyło. Nie wiadomo czy budynek uległ uszkodzeniom i czy może być dalej zamieszkały. Decyzje w tej sprawie podejmie przedstawiciel Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, który został wezwany na miejsce zdarzenia.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.