![RAP POLUDNIE COVER [1920 x 1080] FINAL](https://img.bielsko.info/ib/2280e5e50f269a4cb6ffb64e72dd2880/7/2026/02/rap_poludnie_cover_1920_x_1080_final_3495.png)
Wiadomości
- 14 września 2024
- 17 września 2024
- wyświetleń: 17469
[FOTO] Pożar domu jednorodzinnego w Kozach. Zbiórka dla poszkodowanej rodziny
14.09 w godzinach porannych wybuchł pożar domu jednorodzinnego w Kozach przy ul. Chrobaczej. Jak wynika z informacji przekazanych przez świadków zdarzenia, ogniem zajęty był cały dach. Rodzina mieszkający w budynku straciła dobytek. Została dla nich zorganizowana zbiórka.
- Witam, organizuję zbiórkę dla mojej przyjaciółki, która straciła dach nad głową po pożarze, jeżeli możesz wpłacić, choćby złotówkę będziemy bardzo wdzięczni każda pomoc się liczy - pisze organizatorka zrzutki, pani Monika.
- W domu mieszkały 4 osoby dorosle i jedno dziecko 6 letnie oraz 2 psy i kot. Każdemu udało się uciec i zatrzymali się u rodziny. Straty są ogromne, jedna część domu do całkowitego zburzenia. Spaliło się większość rzeczy jeśli chodzi o matkę z dzieckiem. Wzięli tylko portfel i uciekli przez okno bez butów - dodaje pani Monika.
Jeżeli ktoś wyraża chęć pomocy, udostępniamy link do biórki: pomagam.pl.
ZOBACZ TAKŻE

Pożar elewacji budynku wielorodzinnego przy ul. Rucianej w Bielsku-Białej

Pożar na terenie strzelnicy w Mikuszowicach. Na miejscu działało pięć zastępów straży pożarnej

Pożar samochodu dostawczego na S-1 w rejonie Wilkowic. Szykują się poważne utrudnienia

Ryzykowali życie, ratując starsze małżeństwo z płonącego domu przy ul. Oświęcimskiej

Pożar altany w Jaworzu. Szybka reakcja zapobiegła tragedii

[FOTO] Pożar poddasza domu jednorodzinnego przy ul. Napędowej w Bielsku-Białej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.





