bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2021
  • 6 czerwca 2021
  • wyświetleń: 12086

Bielszczanin Michał Kempa nowym prowadzącym "Mam Talent" w TVN

Pochodzący z Bielska-Białej stand-uper Michał Kempa został nowym prowadzącym program "Mam talent" w TVN. Zastąpi on w roli gospodarza programu Szymona Hołownię, który od roku zajmuje się polityką.

Reklama

michał kempa
Bielszczanin Michał Kempa nowym prowadzącym "Mam Talent" w TVN · fot. bielsko.tv


Jak podaje portal wirtualnemedia.pl Michał Kempa rozpocznie swoją przygodę z programem TVN jesienią - wtedy to, według planów nadawcy, emitowana ma być trzynasta już edycja show. Drugim prowadzącym bez zmian pozostanie Marcin Prokop. Telewizja TVN do roli nowego gospodarza rozważała również Barbarę Kurdej-Szatan i Filipa Chajzera.

Bielszczanin Michał Kempa nowym prowadzącym "Mam Talent" w TVN
Bielszczanin Michał Kempa nowym prowadzącym "Mam Talent" w TVN · fot. Dzień dobry TVN


W czwartek Michał Kempa był gościem programu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedział o nowym wyzwaniu, jakim będzie dla niego prowadzenie show. Komik nie zapomniał również o Bielsku-Białej. Więcej o dzisiejszym występie bielszczanina w DDTVN można przeczytać tutaj.We wrześniu zeszłego roku Michał Kempa był gościem naszego cyklu "Wjazd na szczyt". Opowiedział nam wtedy o swoich pasjach oraz dorastaniu w stolicy Podbeskidzia. W 2010 roku roku Kempa wygrał program "Stand up. Zabij mnie śmiechem" w Polsacie. Obecnie jest komentatorem lub prowadzącym program "Szkło kontaktowe" w TVN24, ponadto jest współgospodarzem programu "Skanalizowani" w Canal+ Premium.

mp / bielsko.info

źródło: www.wirtualnemedia.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.