bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2002

Gratulacje i życzenia dla pana Jana, powstańca warszawskiego

88. rocznicę urodzin obchodził w sobotę, 29 maja Jan Dąmbrowski, powstaniec warszawski, mieszkaniec Bielska-Białej. W przeddzień urodzin w imieniu władz miasta jubilata odwiedził zastępca prezydenta Adam Ruśniak z gratulacjami i życzeniami.

Reklama

Gratulacje i życzenia dla pana Jana, powstańca warszawskiego
Gratulacje i życzenia dla pana Jana, powstańca warszawskiego · fot. UM Bielsko-Biała


- Zarówno jubilat, jak i jego małżonka są osobami bardzo witalnymi i pełnymi energii. Pan Jan, obdarzony doskonałą pamięcią, wspomina czasy wojny i dzieli się swoimi doświadczeniami. Było mi niezwykle miło, że to ja mogłem reprezentować prezydenta Jarosława Klimaszewskiego na tym spotkaniu - mówi Adam Ruśniak.

To już kolejne spotkanie przedstawicieli samorządu Bielska-Białej z uczestnikami powstania warszawskiego. Zostało ono zauważone nawet w Warszawie. Dyrekcja Muzeum Powstania Warszawskiego wystosował specjalny list w tej sprawie.

- Proszę przyjąć moje serdecznie podziękowania za objęciem szczególną opieką Powstańców Warszawskich mieszkających od wielu lat w Bielsku-Białej. (...) Dziękuję raz jeszcze za życzliwość wszystkim, od których zależy każdy następny dzień życia skromnych Bohaterów - napisał zastępca dyrektora Muzeum Powstania Warszawskiego Paweł Ukielski.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.