Reklama

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2021
  • 14 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 7844

Dominika Kasińska w roli dziennikarki w Dzień Dobry TVN

Dominika Kasińska ze Szczyrku, na co dzień pracująca w Bielsku-Białej, doskonale jest znana widzom pierwszej edycji "Down the Road. Zespół w trasie". Uczestniczka po programie postanowiła kontynuować telewizyjną karierę i przeprowadzać wywiady. O swojej dziennikarskiej aktywności opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Przy okazji zadała szereg pytań prowadzącym program śniadaniowy. Jak im poszło?

Dominika Kasińska w roli dziennikarki w Dzień Dobry TVN
Dominika Kasińska w roli dziennikarki w Dzień Dobry TVN · fot. Dzień dobry TVN


Dominika Kasińska urodziła się z zespołem Downa. Dodatkowy chromosom nie przeszkadza jej w realizacji marzeń. Po prostu stara się żyć pełnią życia i pomagać innym. Za swoją działalność i postawę została wyróżniona w konkursie "Człowiek bez barier 2020".

Dominika szerszej publiczności dała się poznać za sprawą "Down the Road. Zespół w trasie". Po programie nie spoczęła jednak na laurach, a stworzyła swój kanał na platformie YouTube. To było jej marzenie. Opowiada na nim swoją historię i to jak pokonuje codzienne bariery. W prowadzeniu pomaga jej rodzina - brat i mama. Na kanale odnajdziemy również wywiady. Udało jej się porozmawiać już z Przemysławem Kossakowskim, prowadzącym "Down The Road" czy Ireną Kamińską-Radomską, mentorką z programu "Projekt Lady".

- Z Przemkiem bardzo fajnie i przyjemnie mi się rozmawiało. Natomiast z panią Kamińską-Radomską był troszeczkę stresik, ale dawałam sobie radę. Na początku pani Irenka zadawała mi pytania, a potem role się odwróciły - tłumaczyła w Dzień Dobry TVN.

Rozmowę z Dominiką Kasińską można obejrzeć na stronie internetowej programu Dzień Dobry TVN. Warto odwiedzić również kanał Dominiki na YouTubie.

Dominika Kasińska lubi ludzi, lubi pomagać innym, dlatego działa jako wolontariuszka Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko w Krakowie oraz w Stowarzyszeniu Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa Wielkie Serce w Bielsku-Białej. Była uczestniczką programu "Down the Road". Zespół w trasie - pokazywał on osoby z zespołem Downa podczas podróży po Europie i świat widziany ich oczami. Obecnie Dominika Kasińska pracuje w Niepublicznej Szkole Podstawowej Słoneczna Kraina w Bielsku-Białej, na stanowisku asystenta nauczyciela pomaga dzieciom z orzeczeniami o niepełnosprawności.

mp / bielsko.info

źródło: Dzień Dobry TVN

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.