REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2021
  • 25 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 16749

Zawodnicy bielskiego klubu walczyli podczas gali KSW 60!

Dwóch zawodników bielskiego klubu DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała - Michał Sobiech oraz Adrian Dudek - wystąpiło podczas gali KSW 60 w sobotę, 24 kwietnia!

Aleksandar Ilić rozbił i znokautował Adriana Dudka
Aleksandar Ilić rozbił i znokautował Adriana Dudka · fot. https://www.kswmma.com/


Aleksandar Ilić rozbił i znokautował Adriana DudkaWidowiskowo walczący stójkowicz z Bałkanów, Aleksandar Ilici, przywitał w okrągłej klatce debiutującego w niej Adriana Dudka.

Ilić od początku kontrolował przebieg walki atakując Polaka potężnymi kopnięciami. Po kilku próbach trafił wysokim kopnięciem na głowę, po którym uderzył Adriana mocnym lewym. Dudek po tym ciosie padł na matę, a Ilić dokończył tam dzieła zniszczenia.

Wynik: Aleksandar Ilić pokonał Adriana Dudka przez TKO (uderzenia), 3:44, runda 1

Aleksandar Ilić rozbił i znokautował Adriana Dudka
Aleksandar Ilić rozbił i znokautował Adriana Dudka · fot. https://www.kswmma.com/


Patryk Kaczmarczyk w świetnym pojedynku wygrał z Michałem SobiechemDwóch młodych, niepokonanych zawodników zderzyło się z sobą w okrągłej klatce podczas KSW 60. Dla Patryka Kaczmarczyka i Michała Sobiecha był to jednocześnie debiut w KSW.

Na początku panowie wymienili się mocnymi ciosami i kopnięciami, po czym Kaczmarczyk spróbował obalić, ale walka szybko wróciła do stójki. Po kilku kolejnych wymianach Patryk udanie przeniósł walkę na matę, tam zdobył plecy rywala i punktował go pojedynczymi ciosami.

Patryk Kaczmarczyk w świetnym pojedynku wygrał z Michałem Sobiechem
Patryk Kaczmarczyk w świetnym pojedynku wygrał z Michałem Sobiechem · fot. https://www.kswmma.com/


W drugiej rundzie zawodnicy ponownie postawili na stójkowe wymiany, ale po kilku z nich Kaczmarczyk udanie obalił Sobiecha i na macie dalej kontrolował pojedynek. Michał wstał jednak spod rywala, a walka dalej toczyła się w klinczu. Po chwili to Sobiech obalił Kaczmarczyka, zdobył plecy i próbował go udusić. Technikę tę przerwał jednak gong.

Na początku trzeciej rundy Kaczmarczyk trafił mocno w korpus rywala, po czym Sobiech znalazł się w trudnej sytuacji. Patryk chciał wykorzystać okazję i obijał Michała mocnymi ciosami. Sobiech przetrwał jednak trudne chwile, obalił i walka toczyła się dalej. Już w parterze Michał próbował poddać Kaczmarczyka, a do końca rundy kibice zobaczyli jeszcze kilka zwrotów akcji, ale żaden z zawodników nie skończył boju przed czasem.

Patryk Kaczmarczyk w świetnym pojedynku wygrał z Michałem Sobiechem
Patryk Kaczmarczyk w świetnym pojedynku wygrał z Michałem Sobiechem · fot. https://www.kswmma.com/


Wynik: Patryk Kaczmarczyk pokonał Michała Sobiecha jednogłośną decyzją sędziów (3 x 29-28)

BM, mp / bielsko.info

źródło: KSW

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.