bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 marca 2021
  • wyświetleń: 4273

Nie żyje Grzegorz Szetyński, wicestarosta bielski

W wieku 61 lat zmarł Grzegorz Szetyński, wicestarosta bielski. O śmierci samorządowca poinformowała m.in. gmina Kozy, z której pochodził. Wicestarosta chorował na COVID-19.

Nie żyje Grzegorz Szetyński, wicestarosta bielski
Nie żyje Grzegorz Szetyński, wicestarosta bielski · fot. Gmina Kozy


Grzegorz Szetyński pochodził z Kóz. Samorządowiec z zawodu był ogrodnikiem. Miejscowość Kozy reprezentował w radzie powiatu, w której zasiadał od 2006 roku. Szetyński był również członkiem zarządu powiatu, a następnie jego wicestarostą.

Wicestarostę bielskiego wspominają między innymi politycy z regionu. - Odszedł człowiek oddany sprawom Powiatu Bielskiego, jego gmin, w tym Jaworza, żywo zaangażowany w pracę na rzecz społeczności lokalnej Ziemi Bielskiej - napisał na swoim profilu na Facebooku Radosław Ostałkiewicz, wójt Jaworza.

Loading...


- Z ogromnym smutkiem i żalem przyjąłem wiadomość o śmierci Grzegorza Szetyńskiego. Odszedł wspaniały człowiek - kochający ojciec, społecznik, samorządowiec - napisał z kolei poseł Przemysław Drabek.

Loading...

mp / bielsko.info, źródło: Gmina Kozy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.