bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 października 2020
  • wyświetleń: 6445

Manifestanci chwalą policję. Będą wręczać mundurowym róże

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego" podaj

Uczestnicy trwających od blisko tygodnia manifestacji w Bielsku-Białej chwalą postawę bielskiej policji, która zabezpiecza wielotysięczne demonstracje. W czwartek kobiety i wspierający ich mężczyźni chcą podziękować mundurowym w specyficzny sposób.

policjant
Policjant przybijający "piątkę" z demonstrantką · fot. Daria / grupa FB "To jest wojna!"


- Bielska policja podczas protestów jest naprawdę w porządku! - informuje Katarzyna. - Postawa policji w Bielsku-Białej jest świetna - ochraniają marsz, wykonując swoje obowiązki. Żadnych przykrości, żadnej agresji czy mandatów. Super! - dodaje Aleksandra. To tylko dwie z wielu pozytywnych opinii, które na temat pracy policji pojawiają się w mediach społecznościowych.

W czwartek mundurowi mają otrzymać od manifestantów specjalne podziękowanie.

- Kochane dzisiaj akcja róża dla policjanta. Każda kobitka znajdzie chyba 3 zł na małą róże w podziękowaniu. Wiele osób jest więc liczę na was kobitki. Pamiętajcie w kobietach jest moc - zaproponowała jedna z uczestniczek marszu.

Wcześniej podobną propozycję dał inny uczestnik protestów. - Skoro policja tak wspiera, to może trzeba kupić trochę kwiatów i dawać Policjantom i Policjantkom - napisał Marcin, członek facebook'owej grupy "To jest wojna! - grupa mobilizacyjna Bielsko-Biała".

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego" podaj