bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 listopada 2021
  • 1 grudnia 2021
  • wyświetleń: 3283

Kobiety znów wyjdą na plac Chrobrego. "Ostrzeżenie dla władzy"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego" podaj

Za nami:

1 grudnia o godzinie 18.00 Strajk Kobiet Bielsko-Biała organizuje manifestację na placu Bolesława Chrobrego.

Reklama

Protest #AniJednejWięcej w Bielsku-Białej - 7.11.2021
Kobiety znów wyjdą na plac Chrobrego. "Ostrzeżenie dla władzy" · fot. bielsko.info


Wydarzenie jest zaplanowane jest w dzień, kiedy Sejm ma przystąpić do pierwszego czytania obywatelskiego projektu ustawy zaostrzającego przepisy dotyczące aborcji. Projekt wprowadza definicję dziecka poczętego, a przerwanie ciąży ma być traktowane jak zabójstwo.

- Ale to jeszcze nie wszystko - w tę samą środę jeszcze jeden kwiatek pojawi się w sejmie - ustawa o Polskim Instytucie Rodziny i Demografii niejakiego Bartłomieja Wróblewskiego. Nasze pieniądze (całe mnóstwo pieniędzy - 30 milionów!) mają pójść na to, by Wróblewski mógł mieć nieograniczoną kontrolę nad rodziną, małżeństwem, rodzicielstwem i dzietnością. Czyli możemy mieć pewność, że Rejestr ciąż, to dopiero rozgrzewka - dodaje Strajk Kobiet Bielsko-Biała.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1531359273903658

strajk kobiet

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego" podaj