bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 października 2020
  • wyświetleń: 3629

Młodzież Wszechpolska "czyści miasto z ołtarzyków aborcyjnych"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego" podaj

Znicze postawione przed biurem poselskim Prawa i Sprawiedliwości przez uczestników Protestu Kobiet zostały zabrane przez członków bielskiej Młodzieży Wszechpolskiej i ustawione pod pomnikami ofiar totalitaryzmów. Aktywiści MW nazwali akcję "czyszczeniem miasta z ołtarzyków aborcyjnych".

Młodzież Wszechpolska "czyści miasto z ołtarzyków aborcyjnych"
Młodzież Wszechpolska "czyści miasto z ołtarzyków aborcyjnych" · fot. Młodzież Wszechpolska Bielsko-Biała


- Dzisiaj w Bielsku odbyła się akcja czyszczenia miasta z ołtarzyków aborcyjnych. Zgromadziliśmy kilka worków zniczy, które w najbliższym czasie trafią na groby ofiar totalitaryzmów - w tym nazizmu, który, jak wiemy, aktywnie promował aborcję! - poinformowali członkowie Młodzieży Wszechpolskiej z Bielska-Białej. - Raz jeszcze przypominamy - w naszym kraju nie ma miejsca na praktyki eugeniczne. Dzieciobójstwo to nieucywilizowana zbrodnia, a miejsce aborterów jest w więzieniu. Na szczęście zakaz aborcji eugenicznej uratuje życie wielu ludzkich istnień, które tylko z uwagi na podejrzenie choroby zostałyby uśmiercone - dodali.

Znicze trafiły między innymi pod pomnik Konfederatów Barskich. - Nie wspieramy agresywnych i wulgarnych spędów, bandyckich napadów na kościoły, zaśmiecania naszego miasta i zaniżania publicznej debaty do poziomu absolutnego rynsztoka. Dlatego - w ramach protestu - postanowiliśmy znaleźć dla zgromadzonych zniczy nowe, lepsze miejsce - podkreślili członkowie bielskiej Młodzieży Wszechpolskiej.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego" podaj