Wiadomości
- 26 października 2020
- wyświetleń: 1826
Poradę w Ośrodku Interwencji Kryzysowej otrzymamy tylko zdalnie
Podbeskidzki Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Bielsku-Białej reaguje na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną w kraju i w województwie śląskim. W trosce o bezpieczeństwo informuje, że nie będzie przyjmować klientów osobiście do odwołania.

Tym samym pracownicy ośrodka zachęcają do korzystania z ich pomocy w formie zdalnej. Możliwości jest kilka. Do POIK-u można zadzwonić pod nr tel. 338146221, 3319288, 338119900. Można też skorzystać z kontaktu przez Facebooka i Skype: Podbeskidzki Ośrodek Interwencji Kryzysowej, a także napisać maila na adres: poikbielsko@interia.pl
Warto dodać, że ośrodek jest czynny całą dobę, pod podane nr tel. można dzwonić także nocą. Także wszystkie porady prawne w POIK-u od 1 listopada br. także będą realizowane w formie telefonicznej i e-mailowej.
ZOBACZ TAKŻE
Bielska młodzież w kryzysie emocjonalnym potrzebuje pomocy
Dotacje na rozwój rodzinnych ogrodów działkowych. Rada Miejska przyjęła nowe zasady wsparcia
Petycja z ponad 1500 podpisami trafiła do Ratusza. Młodzi apelują o bezpłatną komunikację dla uczniów
JutroSpotkajmy się offline. W Bielsku-Białej odbędzie się wykład o intymności dzieci i młodzieży w sieci
Apel o pilną wymianę gazociągu przy ul. Żeńców. Mieszkańcy wskazują na zagrożenie i liczne awarie
Remontu chodnika przy ul. Bystrzańskiej nie będzie... przynajmniej na razie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










