bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 lipca 2020
  • wyświetleń: 1538

Jest dotacja dla miasta na wsparcie dzieci w okresie epidemii COVID-19

426.100 zł dotacji pozyskało miasto Bielsko-Biała na wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19. Pieniądze pochodzą z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Jest dotacja dla miasta na wsparcie dzieci w okresie epidemii COVID-19
Jest dotacja dla miasta na wsparcie dzieci w okresie epidemii COVID-19 · fot. UM Bielsko-Biała


Środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu komputerowego, audiowizualnego oraz oprogramowania dla dzieci, a także na środki ochrony indywidualnej, czyli maseczki, rękawiczki i płyny dezynfekcyjne oraz doposażenie miejsc kwarantanny/izolacji. Skorzystają z nich dzieci przebywające w bielskich rodzinach zastępczych, rodzinnych domach dziecka i placówkach opiekuńczo-wychowawczych oraz ich opiekunowie.

Projekt Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19 realizowany jest przez Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Zespołem Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.