Wiadomości
- 28 kwietnia 2020
- wyświetleń: 3337
Radni w maseczkach. Sesja RM w dobie koronawirusa
XVIII sesja Rady Miejskiej w Bielsku-Białej odbyła się 28 kwietnia. Było to już drugie posiedzenie RM w dobie pandemii. Tym razem z jeszcze większymi obostrzeniami.

Uczestniczący w sesji radni nie tylko byli rozproszeni po sali i mieli na twarzach maseczki ochronne. Zainteresowani mogli śledzić obrady poprzez relację wideo na stronie Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej https://bielsko-biala.pl/.
Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Okrzesik poinformował o interpelacjach i zapytaniach złożonych przez radnych. Następnie radni zajęli się najpilniejszymi sprawami, wśród których były sprawy budżetowe oraz związane z opłatami prolongacyjnymi czy zadaniami na rzecz osób niepełnosprawnych finansowanymi ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych.
ZOBACZ TAKŻE
Willa Bartelmussa może zostać sprzedana z 70% bonifikatą. Miasto liczy na ratunek dla zabytku
Dotacje na rozwój rodzinnych ogrodów działkowych. Rada Miejska przyjęła nowe zasady wsparcia
Bielsko-Biała przyjęło program opieki nad zwierzętami bezdomnymi na 2026 rok
Mniejsze klasy i więcej pieniędzy dla szkół? Bielsko-Biała jednogłośnie apeluje do rządu
COVID, borelioza i grypa w Bielsku‑Białej w 2025 roku: z jakimi chorobami zmagali się mieszkańcy?
Radni przyjęli raport Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2025 rok
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











