Wiadomości
- 23 kwietnia 2020
- wyświetleń: 3016
Sesja bielskiej Rady Miejskiej bez udziału osób z zewnątrz
Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Okrzesik informuje, że zwołał sesję Rady Miejskiej na 28 kwietnia br. na godz. 10.00. Sesja odbędzie się w sposób tradycyjny przy zachowaniu niezbędnych środków ochrony uczestników, bez udziału publiczności. Jawność sesji zostanie zapewniona za pomocą bezpośredniej transmisji internetowej.

Kluby radnych uzgodniły minimalną liczbę radnych z każdego klubu, która zapewnia prawomocność obrad. Ograniczenie liczby obecnych fizycznie radnych pozwoli na zachowanie większego dystansu na sali sesyjnej Ratusza.
Program sesji obejmuje wszystkie projekty niezbędne do stabilnego działania samorządu, których lista została uzgodniona z prezydentem miasta, porządek sesji dostępny jest tutaj.
Obrady sesji będzie można śledzić w Internecie.
ZOBACZ TAKŻE
Willa Bartelmussa może zostać sprzedana z 70% bonifikatą. Miasto liczy na ratunek dla zabytku
Dotacje na rozwój rodzinnych ogrodów działkowych. Rada Miejska przyjęła nowe zasady wsparcia
Bielsko-Biała przyjęło program opieki nad zwierzętami bezdomnymi na 2026 rok
Mniejsze klasy i więcej pieniędzy dla szkół? Bielsko-Biała jednogłośnie apeluje do rządu
COVID, borelioza i grypa w Bielsku‑Białej w 2025 roku: z jakimi chorobami zmagali się mieszkańcy?
Radni przyjęli raport Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2025 rok
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









