Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2019
  • 22 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 38056

[FOTO] Pijacka szarża przez Szczyrk przerwana groźnym wypadkiem!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W świąteczną niedzielę, 21 kwietnia około godziny 21:40 na ul. Myśliwskiej w Szczyrku doszło do bardzo groźnego w skutkach wypadku drogowego. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Droga łącząca Szczyrk z Wisłą została zablokowana.

Wypadek w Szczyrku - 21.04.2019 · fot. Bielskie Drogi


Z nieoficjalnych informacji wynik, że zawinił kierowca ciemnego Audi A3. Z relacji świadków kierowca jechał przez miasto z dużą prędkością. Samochód miał miał przebite przednie koło, a spod podwozia sypały się iskry (najprawdopodobniej wcześniej uczestniczył w innym zdarzeniu drogowym). W pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącą Skodą Superb (taxi). Rykoszetem dostało jeszcze drugie audi A3 w kolorze srebrnym.

Sprawca został zakleszczony we wraku. Z rozbitego pojazdu uwolnili go strażacy, którzy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Poważnie ranny trafił do szpitala. Było od niego czuć wyraźną woń alkoholu. Pijani byli także pasażerowie Audi.

Ze względu na dużą liczbę poszkodowanych na miejscu interweniowały cztery zespoły ratownictwa medycznego. Życiu pozostałych poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo. Dokładna liczba rannych nie jest na tę chwilę znana (nieoficjalnie mówi się o pięciu osobach). Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z bielskiej drogówki. Ulica Myśliwska w Szczyrku była nieprzejezdna do północy. Nie było możliwości wytyczenia objazdów.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.