Wiadomości

  • 6 maja 2024
  • 7 maja 2024
  • wyświetleń: 5625

[FOTO] Pijackie manewry na majówce. Groźne zdarzenia w regionie

Niestety tegoroczna majówka obfitowała w groźne zdarzenia drogowe w naszym regionie. Nie zabrakło również amatorów jazdy po alkoholu.

kolizzja strzał bielsko-biała regera
Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ul. Regera w Bielsku-Białej - 4.05.2024 · fot. Nadesłane przez czytelnika


W sobotę, 4 ,maja na ulicy Tadeusza Regera w Bielsku-Białej zderzyły się dwa samochody osobowe - Audi i Renault. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Sprawczyni, 48-latka kierująca niemiecką osobówką, krótko po zderzaniu próbowała oddalić się z miejsca kraksy. Została ujęta przez mundurowych z komisariatu III policji w Bielsku-Białej. Poddana testowi na trzeźwość wydmuchała 1,15 promila! Zarówno ona jak i kierujący Renault Laguną 45-latek nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń.

kolizja strzał buczkowice wiślańska
Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ul. Wiślańskiej w Buczkowicach - 5.05.2024 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Jeszcze gorszy wynik badania trzeźwości osiągnął sprawca zdarzenia z ul. Wiślańskiej w Buczkowicach. 38-latek prowadzący Peugeota doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym Oplem. Wydmuchał prawie 2 promile! Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia i solidnie rozbitych autach, obyło się bez rannych. Na czas prowadzenia działań przez służby występowały spore utrudnienia w ruchu na głównej drodze. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z komisariatu policji w Szczyrku.

pj / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj