Wiadomości

  • 4 maja 2024
  • wyświetleń: 4391

[ZDJĘCIA] Kraksa na ul. Partyzantów. Seniorka trafiła do szpitala

W czwartek 2 maja tuż po godzinie 9.00 na ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej doszło do groźnego zdarzenia. Na skrzyżowaniu z ulicą Powstańców Śląskich spotkały się dwie osobówki. Kierująca jednej z nich trafiła do szpitala.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ul. Partyzantów w Bielsku-Białej - 2.05.2024 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 9.00. Na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Powstańców Śląskich zderzyły się dwa samochody osobowe - Skoda Rapid oraz Nissan Micra. Siła uderzenia była dość duża, pojazdy zostały znacznie uszkodzone. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Do szpitala została zabrana kierująca Nissanem. 75-latka doznała złamania lewej ręki, a także zachodziło podejrzenie urazu kręgosłupa. Obecni na miejscu funkcjonariusze policji sporządzili niezbędną dokumentację. Ustalili, że winną zaistniałej kraksy jest seniorka. Wykonując manewr skrętu w lewo, w ulicę Powstańców Śląskich, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Skodą 19-latkowi. Młody kierowca na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

Na czas działania służb oba pasy w stronę centrum były zablokowane. Utrudnienia w ruchu trwały około półtorej godziny.

pj / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj