Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2019
  • 27 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2869

Na rolkach i hulajnogach dla wolności od dopalaczy i narkotyków

Za nami:

W sobotę, 27 kwietnia z Bielska-Białej wyruszy kolejna pielgrzymka na rolkach i hulajnogach. Tym razem, z okazji Roku św. Melchiora, uczestnicy wspólnie udadzą się ulicami Bielska, Jaworza, Jasienicy, Bier i Świętoszówki do Grodźca.

Ochotnicy spotkają się 27 kwietnia o godzinie 8.00 na rolkostradzie na lotnisku na wspólnej rozgrzewce i warsztatach z doskonalenia jazdy na rolkach. Start przejazdu zaplanowany jest na godzinę 9.00.

- Dla pasjonatów rolek i hulajnogi przygotowaliśmy 15,4 km trasy, kilka podjazdów i zjazdów, ale przede wszystkim mnóstwo pozytywnej energii. Intencją tej edycji zmagań jest wsparcie ludzi młodych uzależnionych od narkotyków i dopalaczy za wstawiennictwem św. Melchiora Grodzieckiego. Jeśli Twoją pasją jest sport, potrafisz jeździć, skręcać i hamować na rolkach lub hulajnodze to ta propozycja jest Ciebie - zachęcają organizatorzy.

Udział w pielgrzymce jest możliwy po wcześniejszym zarejestrowaniu i wpłacie 15 zł za pakiet pielgrzyma (ubezpieczenie, zabezpieczenie medyczne, posiłek, smycz + identyfikator). Zapisy trwają do 25 kwietnia.
Na trasie będzie możliwość skorzystania z szatni. Tam można zostawić rzeczy, z których nie będzie konieczności korzystania podczas przejazdu.

Mapka trasy
Mapka trasy


Osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu, a nieposiadające własnego sprzętu, mogą go wypożyczyć. Ze względu na spore zainteresowanie należy przed rejestracją skontaktować się z organizatorami, aby uzyskać informację dotyczącą dostępności hulajnogi bądź rolek. Dopiero po otrzymaniu wiadomości prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Zapisy przyjmowane są poprzez formularz:
docs.google.com/forms/u/1/d/1SornWzF-UeVS9rg8sGp8sqXPbDld4yvu40sY-1FyKWg/edit?usp=forms_home&ths=true

Wpłat należy dokonać na poniższe konto Fundacji LUCE
ING BANK ŚLĄSKI S.A.
73 1050 1070 1000 0090 3046 5125
Z dopiskiem: "Imię i Nazwisko uczestnika_opłata za udział w pielgrzymce na rolkach 27.04"

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/759393944461656/

Z Bielska-Białej wyruszy pielgrzymka na rolkach i

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.