bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 lutego 2019
  • wyświetleń: 4444

60 policjantów szukało 34-latka, który chciał popełnić samobójstwo

Blisko 60 policjantów zaangażowanych było w poszukiwania 34-letniego mężczyzny, który usiłował targnąć się na życie. Dzięki szybkiej reakcji policjantów z komisariatu w Jasienicy nie doszło do tragedii. Mundurowi odnaleźli zakrwawionego, nieprzytomnego mężczyznę i udzielili mu pomocy przedmedycznej. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

W piątek w nocy policjanci otrzymali informację od partnerki 34-latka. Zaniepokojona kobieta poinformowała, że mężczyzna po kłótni usiłował popełnić samobójstwo. Rozciął sobie żyletką przedramię i cały zakrwawiony wyszedł z domu. W poszukiwanie mężczyzny zaangażowanych było blisko 60 policjantów z komisariatu w Jasienicy, Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej, przewodnicy z psami tropiącymi oraz strażacy.

Po niespełna dwóch godzinach policjanci z Jasienicy odnaleźli nieprzytomnego i zakrwawionego 34-latka, który miał liczne rany cięte na nadgarstku. Obrażenia te realnie zagrażały jego życiu. Mundurowi natychmiast udzieli mężczyźnie pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego do szpitala. Mężczyzna został otoczony opieką lekarską. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.