bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 stycznia 2019
  • 31 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2728

Spotkanie prawne dla kobiet: o ustalaniu kontaktów z dziećmi

Za nami:

Fundacja Pozytywnych Zmian z Bielska-Białej zaprasza na czwarte spotkanie prawne dla kobiet, dotyczące kwestii związanych z ustalaniem kontaktów z dziećmi i władzą rodzicielską.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 31 stycznia o godzinie 17.00 w Kancelarii Adwokackiej przy ul. Mickiewicza 19/5a. Wstęp darmowy.

Fundacja Pozytywnych Zmian z Bielska-Białej zajmuje się przeciwdziałaniem przemocy, wspieraniem kobiet i dziewczyn. Dzięki współpracy z Kancelariami Adwokackimi organizuje cykl 10 darmowych spotkań prawnych dla kobiet. Ich tematami są ważne kwestie dotyczące rozwodu, alimentów, władzy rodzicielskiej, podziału majątku, rozwiązań prawnych w sytuacji doświadczania przemocy, odpowiedzialność za długi małżonka.

Spotkania prowadzą adwokatki z Kancelarii Adwokackich: Katarzyna Małacha-Kardasz, Monika Ramlow, Jolanta Seredyńska-Słota, Aleksandra Grochowina-Szeliga.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.