bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2004

Raper Arkadio spotka się młodymi bielszczanami. Opowie o życiu

Nowosądecki raper Arkadio spotyka się z młodzieżą z całej Polski w ramach projektu "Rób to co kochasz". Realizowanego dzięki Fundacji LUCE z Bielska-Białej i wsparciu finansowemu Ministerstwa Sprawiedliwości.Główna cześć tego spotkania to wskazówki dla młodzieży co zrobić i jakie decyzje podejmować, aby być szczęśliwym i robić to co się kocha. Spotkanie uatrakcyjniają utwory wykonywane na żywo. Szczególnie Freestyle (improwizowany hip-hop) przyciąga uwagę młodzieży.

Spotkania z raperem odbędą się w auli Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja (ul. A. Frycza Modrzejewskiego 12) w godzinach 8.30 i 13.30

Dzięki Fundacji LUCE z Bielska-Białej i wsparciu finansowemu Ministerstwa Sprawiedliwości Arkadio realizuje projekt "Rób to co kochasz". To seria spotkań z młodzieżą na terenie całej Polski, których celem jest przeciwdziałanie przyczynom przestępstw wśród młodzieży.

arkadio
raper Arkadio · fot. Dorota Czoch

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.