Wiadomości

  • 16 sierpnia 2018
  • 17 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 5223

Trwa Letnia Scena Sfery. Przed galerią wystąpi Pokahontaz

Za nami:

Kolejny wyjątkowy koncert na Letniej Scenie Sfery! Rahim, Fokus i DJ West, czyli Pokahontaz, już 17 sierpnia wystąpią na placu Bolka i Lolka. Trio zagra jedyny hip-hopowy koncert w ramach tegorocznego cyklu koncertów przed Galerią SFERA. Przed nami pokaz ich umiejętności w najlepszym wydaniu i gratka dla fanów tego gatunku!

pokahontaz
Rahim, Fokus i DJ West, czyli Pokahontaz, już 17 sierpnia wystąpią na placu Bolka i Lolka · fot. materiały prasowe


Tego zespołu nie trzeba długo przedstawiać. Pokahontaz to polska grupa hip-hopowa, która powstała w 2003 roku w Katowicach na kanwie rozwiązanego w tym samym roku kultowego trio Paktofonika. Tworzą ją: Rahim (znany także jako Straho - raper i producent muzyczny), Fokus (raper i producent muzyczny) i DJ Bambus (znany również jako Be-De-Jot lub BDJ - oficjalny DJ grupy).

W 2017 r. DJ-a Bambusa zastępuje Igor Moćko, tworzący pod pseudonimem DJ West. Zespół wydał w sumie pięć płyt, a ostatnia z nich - REset - miała swoja premierę w grudniu ubiegłego roku. Na piątkowym koncercie nie zabraknie nowości z tego albumu, ale fani muzyków usłyszą również ich najpopularniejsze utwory, w tym te z repertuaru Paktofoniki w nowych aranżacjach.

Letnia Scena Sfery. Koncert Czesław Śpiewa - 10.08.2018 · fot. Galeria Sfera


Do tej pory na Letniej Scenie Sfery wystąpili tacy artyści jak: Vavamuffin, Rey Ceballo & Tripulacion Cubana czy Czesław Śpiewa.

Bezpłatny koncert na placu Bolka i Lolka odbędzie się w piątek 17 sierpnia. Początek o godzinie 19.30.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj