Wiadomości

  • 4 stycznia 2023
  • 5 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1200

Charytatywny event w Sferze. Dary dla czechowickiej Fundacji

Za nami:

W czwartek 5 stycznia odbędzie się prezentacja charytatywnego kalendarza agencji modelek Grabowska Models, połączona ze zbiórką darów dla psów i kotów.

piesek
Zbiórka dla zwierząt. Dary trafią m.in. do czechowickiej Fundacji


Zbiórka zacznie się o godz. 12.00 w Atmosferze (kręgielnia) w Galerii Sfera w Bielsku-Białej. Na godz. 18.00 organizatorzy zapraszają do Klubu Klimat na prezentację charytatywnego kalendarza Grabowska Models, połączoną ze zbiórką darów dla psów i kotów. Biletem wstępu będą produkty dla czworonogów. Rzeczy ze zbiórki trafią do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej, Fundacji Zwierząt Skrzywdzonych i Porzuconych Budrysek oraz czechowickiej Fundacji Mam kota na Punkcie Psa.

- Od wieków wiadomo, że pies (i kot) to najlepsi przyjaciele człowieka. W tym roku wspieramy braci mniejszych, którzy z jakiegoś powodu stracili swój dom i rodziny. Zapraszamy na specjalny charytatywny event, podczas którego odbędzie się m.in pokaz mody, występy artystyczne i ogłoszenie plebiscytu na najładniejszą kartkę w kalendarzu - mówią organizatorzy.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/5530797693642415/

ar / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj