bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 maja 2018
  • wyświetleń: 8411

[ZDJĘCIA] Kolizja na Warszawskiej. Sprawca był pod wpływem alkoholu!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zderzenia doszło w piątek, 11 maja chwilę przed godziną 18:00 w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej. Na dojeździe do Ronda Solidarności od strony centrum miasta, zderzyły się dwa samochody. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zderzenie dwóch osobówek na Warszawskiej - 11.05.2018 · fot. czytelnik


Na miejscu udzielono pomocy medycznej dwóm osobom. Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego. Zdarzenie spowodował kierowca Renault, który najechał na tył Skody. W toku policyjnych czynności wyszło na jaw, że 20-letni sprawca kolizji był nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości dało wynik ponad pół promila. Jego samochód nie posiadał ważnej polisy OC.

Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję drogową. Teraz młody kierowca poza kłopotami z prawem, będzie się musiał jeszcze zmierzyć z Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym. Za spowodowane szkody będzie musiał zapłacić z własnej kieszeni, a nie będą to małe kwoty. Szacując z grubsza, wszystkie koszty mogą sięgnąć kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj