bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 stycznia 2018
  • 30 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4339

Akt wandalizmu na Rynku! Neptun pozbawiony swojego atrybutu!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "bielsko.info FLASH" podaj

Dwa tygodnie temu nieznany sprawca uszkodził fontannę Neptuna na Rynku w Bielsku-Białej. Wandal wyrwał mitycznemu Neptunowi jego nieodzowny atrybut - metalowy trójząb.

trójząb
Fontanna Neptuna przed i po dewastacji · fot. bielsko.info


Jak informuje rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej do aktu wandalizmu doszło około dwa tygodnie temu. Nieznany sprawca wyrwał Neptunowi trójząb, który pozostawił przy fontannie. Element został zabezpieczony przez służby miejskie.

- Na pewno trójząb wróci na swoje miejsce - zapewnia Tomasz Ficoń rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego. Najprawdopodobniej nastąpi to, gdy poprawią się warunki atmosferyczne, czyli na przełomie zimy i wiosny.Policja nie otrzymała zgłoszenia o akcie wandalizmu, więc sprawca może czuć się bezkarny. Sprawa jest o tyle dziwna, że na Rynku działa obsługiwany przez straż miejską monitoring. Nagranie mogłoby pomóc w ustaleniu sprawcy wykroczenia.

Wspólna akcja straży miejskiej i policji - 27.11.2017
Nagranie z kamer na Rynku mogłoby pomóc w ustaleniu sprawcy aktu wandalizmu · fot. bielsko.info

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

bielsko.info FLASH

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "bielsko.info FLASH" podaj