bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 stycznia 2018
  • 17 stycznia 2018
  • wyświetleń: 21530

[WIZUALIZACJE] W Bystrej powstaje czterogwiazdkowy hotel

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nieruchomości w Bielsku-Białej" podaj

1 lipca 2018 roku w Bystrej k. Bielsku-Białej ma zostać otwarty nowy hotel Golden Tulip. Ten nowy, czterogwiazdkowy obiekt powstaje w miejscu dawnego Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Magnus". Hotel został zaprojektowany tak, aby znalazło się w nim 77 nowocześnie wyposażonych pokoi i 11 przestronnych domków wypoczynkowych oraz multimedialne sale konferencyjne.

Wizualizacje hotelu Golden Tulip w Bystrej · fot. materiały prasowe

 
Do otwarcia nowego hotelu międzynarodowej grupy pozostało niespełna pół roku. W ośrodku będzie łącznie 77 pokoi, w tym 31 o klasie standard (22m2 - 38m2), 28 Junior Suite (38m2 - 44m2), 14 twin (25m2 and 28m2), 3 apartamenty (50m2 - 88 m2) i jeden w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
 
W nowym obiekcie Golden Tulip pojawi się także 11 domków wypoczynkowych, z których będzie można korzystać przez cały rok. Każdy z nich będzie miał powierzchnię 79 m2 i pomieści do sześciu osób. W domku klienci znajdą oczywiście łazienkę, pokój dzienny z aneksem kuchennym i sofą do spania - (35,34 m2), sypialnię z podwójnym łóżkiem o szerokości 160 cm - (11,99 m2) oraz sypialnię z dwoma łóżkami pojedynczymi (90 cm) - 11,03 m2.

Wizualizacje hotelu Golden Tulip w Bystrej
W hotelu znajdzie się basen · fot. materiały prasowe


Do hotelu będą także mogli przyjechać klienci, którzy zechcą zorganizować konferencję albo bankiet, bądź wesele. Golden Tulip zaoferuje cztery w pełni przygotowane sale konferencyjne. Trzy o powierzchni 53 i jedna 152 metrów kwadratowych.

Do dyspozycji gości będzie również licząca 225 metrów kwadratowych restauracja. W ramach inwestycji powstanie basen, centrum fitness, sauna, bar, miejsce do zabaw dla dzieci. Wybudowanych zostanie także 100 miejsc parkingowych.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Nieruchomości w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nieruchomości w Bielsku-Białej" podaj