Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 grudnia 2017
  • wyświetleń: 4459

Świąteczne dekoracje w Bielsku-Białej. Zachęcamy do głosowania

Świąteczne dekoracje Bielska-Białej jak co roku biorą udział w ogólnopolskich konkursach, których celem jest wyłonienie najładniejszych z nich.

Zapalenie iluminacji na choince - 06.12.2017
Zapalenie iluminacji na choince - 06.12.2017 · fot. bielsko.info


Tradycyjnie głosy na dekoracje można oddawać w dobrze znanym plebiscycie "Świeć Się". Konkurs podzielony jest na dwa etapy: wojewódzki oraz ogólnopolski. W etapie wojewódzkim udział biorą wszystkie zgłoszone do konkursu miasta.

Internauci oddają swoje głosy na wybrane miasto, to które uzyska najwięcej głosów w województwie przejdzie do II etapu. 16 wyłonionych w tym etapie miast otrzyma nagrodę o wartości 10.000 zł na cele charytatywne. W II etapie - ogólnopolskim - 16 miast będzie walczyło o nagrodę główną o wartości 40.000 zł na cel społeczny miasta. Internauci będą oddawać swoje głosy wybierając Świetlną Stolicę Polski - miasto, z największą liczbą głosów.

Głosowanie odbywa się w terminach:
  • I etap wojewódzki : do 2.01.2018 r.
  • II etap ogólnopolski: 8.01.2018 r. do 15.01.2018 r.


Głosy w plebiscycie można oddawać na stronie www.se.pl/swiecsie/.

reksio
Reksio - 15.12.2017 · fot. bielsko.info


Natomiast Portal Komunalny przygotował zestawienie polskich miast, które nadesłały zdjęcia przyozdobionych świątecznym drzewkiem rynków lub centralnych ulic czy placów. Które miasto ma najpiękniejszą choinkę? Być może właśnie Bielsko-Biała. Głosowanie trwa do 3 stycznia 2018 r. na stronie www.portalkomunalny.pl.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.