Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 22 grudnia 2017
  • 29 grudnia 2017
  • wyświetleń: 6245

Boże Narodzenie i Sylwester w górach? Pociągiem do Zakopanego

W sobotę, 23 grudnia uruchomione zostaną pierwsze z regularnych połączeń na nowej trasie Katowice - Zakopane. Zachęcamy podróżnych do skorzystania z naszej nowej propozycji nie tylko ze względu na walory turystyczne, ale także ze względu na niskie ceny biletów, na podstawie których będzie można dojechać do stolicy polskich Tatr.

pociąg do Zakopanego
Od soboty, 23 grudnia regularnie będą kursować połączenia na trasie Katowice-Zakopane · fot. Koleje Śląskie


Pierwszy regularny pociąg do Zakopanego wyruszy 23 grudnia o godzinie 6:36 z Katowic. Kolejne połączenia zostały zaplanowane m.in. na drugi dzień Świąt (26 grudnia) i na 30 grudnia. Rozkład jazdy umożliwi więc spędzenie Bożego Narodzenia i Sylwestra w górach.

pociąg do zakopanego


Każdy z pasażerów będzie mógł skorzystać ze zniżek, np. z oferty SilesiaWeekend (15% ulgi przy przejeździe w jedną stronę lub 20% ulgi przy zakupie biletu na przejazd tam i z powrotem w weekendy oraz dni wolne od pracy) lub z ulg ustawowych (np. zniżki studenckiej - 51%). W pociągach relacji Katowice - Zakopane - Katowice nie będą obowiązywać jedynie oferty „Eko Bilet” oraz „10 godzin po sieci”.

BM / bielsko.info, źródło: Koleje Śląskie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.