bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4815

Bielskie ozdoby na trzecim miejscu wojewódzkiego etapu konkursu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Święta Bożego Narodzenia 2017" podaj

Zakończył się pierwszy etap ogólnopolskiego plebiscytu "Świeć się z Energą". Wojewódzki etap i przepustkę do finału wywalczyła Częstochowa. Drugie miejsce w województwie śląskim zajął Sosnowiec. Nasze miasto uplasowało się na najniższym stopniu podium.

reksio
Reksio to w tym roku jedna z najciekawszych świąteczno-nororocznych instalacji w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


O wejście do finału Plebiscytu "Świeć się z Energą" walczyły 143 miasta. Najwięcej miejscowości zgłosiło się właśnie z województwa śląskiego - aż 21. Rywalizację w naszym województwie wygrała Częstochowa i to właśnie to miasto awansowało do finałowej szesnastki.

Wszyscy finaliści otrzymają ufundowane przez Energę praktyczne urządzenia marki Amica o łącznej wartości 10 000 zł. Miasto, które zdobędzie tytuł "Świetlnej Stolicy Polski" otrzyma dodatkowy sprzęt AGD o wartości 40 000 zł. Wszystkie nagrody trafią do domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych.

W tegorocznym finale plebiscytu "Świeć się z Energą" walczą: Aleksandrów Łódzki, Bydgoszcz, Częstochowa, Legnica, Łomża, Mrągowo, Nowa Sól, Olkusz, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pelplin, Połczyn-Zdrój, Radom, Stalowa Wola, Starachowice oraz Zamość.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Święta Bożego Narodzenia 2017

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Święta Bożego Narodzenia 2017" podaj