bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 września 2017
  • wyświetleń: 3076

Wyróżnienie dla kampanii "Bielsko-Biała chroni klimat"

Na terenie kompleksu „Nowe Gliwice” odbyła się XXIII Gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. Współorganizatorami uroczystości obok RIPH byli Zarząd Województwa Śląskiego oraz Miasto Gliwice.

Reklama

statuetka marka śląskie
fot. UM Bielsko-Biała


Od ośmiu lat podczas Gali rozstrzygany jest konkurs „Marka-Śląskie”. Konkurs „Marka-Śląskie” jest współfinansowany ze środków województwa śląskiego. Ma na celu promocję województwa śląskiego koncentrując się na jego atutach przemysłowo-gospodarczych oraz na zjawiskach społecznych, kulturalnych, politycznych czy sportowych. Uhonorowana może zostać każda osoba czy instytucja, która swoją działalnością kreuje dobry wizerunek Śląska, cieszy się uznaniem i szczególną opinią, jest ambasadorem Śląska w Polsce i na świecie. Nagroda „Marka-Śląskie” jest podziękowaniem za aktywne, przedsiębiorcze oraz odpowiedzialne społecznie postępowanie, które przyczynia się do tworzenia rozpoznawalnej marki Śląska.

Nagrody i wyróżnienia przyznawane są w 13 kategoriach. Jedną z nich jest kategoria "Usługi", do której w tym roku zgłoszona została kampania edukacyjno-promocyjna "Bielsko-Biała chroni klimat", która otrzymała wyróżnienie.

Kampania jest znana mieszkańcom Bielska-Białej głównie za sprawą corocznego „Beskidzkiego Festiwalu Dobrej Energii”, który w 2017 roku doczekał się 7 edycji. Celem kampanii jest propagowanie rozsądnego korzystania z energii i zasobów środowiska, stosowania odnawialnych źródeł energii oraz innych działań zmierzających do jak najniższej emisji zanieczyszczeń do powietrza.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.