
Wiadomości
- 23 grudnia 2011
- wyświetleń: 4242
Będzie kładka nad Warszawską?
Nad ulicą Warszawską prawdopodobnie pojawi się kładka dla pieszych. Jest szansa, że zostanie ona wybudowana w czasie planowanej rozbudowa ulicy na odcinku od skrzyżowania z ul. Budowlanych do węzła Komorowice.

W związku z trwającymi pracami projektowymi dla przedsięwzięcia Miejski Zarząd Dróg ogłosił konsultacje społeczne. Jednym z poruszonych tematów ma być właśnie budowa nadziemnego przejścia. Nie wiadomo jednak jeszcze, w którym miejscu miałoby ono powstać.
MZD proponuje trzy warianty:
- okolice ronda obok centrum handlowego Sarni Stok (zielony),
- na wysokości wjazdu na teren zakładów Fiata (niebieski),
- okolice firmy Metalplast (czerwony).
Mieszkańcy mogą oddawać głosy na wybrany wariant na stronie mzd.home.pl. Obecnie najwięcej głosów zebrał wariant niebieski.
ZOBACZ TAKŻE

Po „zebrach” przez przystanek. Kuriozalna sytuacja na ul. Sobieskiego

Po zebrach w krzaki - radny nie odpuszcza

Z impetem na zebry. Niebezpieczne przejście przy Międzyrzeckiej

„Zebry” prowadzą prosto w… krzaki...

Słupki na „zebrach”? Nie wszędzie się sprawdzą

Zmiana organizacji ruchu na ul. ul. Piastowska w rejonie ronda "Hulanka"
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
