bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 grudnia 2016
  • wyświetleń: 6163

Prezydent ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora szpitala

Prezydent Bielska-Białej ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

bco bielsko, szpital miejski
Prezydent ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora szpitala · fot. onkologia.bielsko.pl


Od przyszłego dyrektora wymagane jest wykształcenie wyższe, posiadanie wiedzy i doświadczenia dających rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora, posiadanie co najmniej pięcioletniego stażu pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończenie studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy.

Ponadto kandydat powinien przedstawić koncepcje działalności BCO Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej na lata 2017-2020 wraz z propozycją planu finansowego na lata 2017-2020. Przyszły dyrektor musi wykazać się znajomością zagadnień dotyczących działalności podmiotów leczniczych, znajomością przepisów prawa pracy oraz zagadnień związanych z przepisami o finansach publicznych. Dodatkowym atutem będzie posiadanie stopni naukowych z zakresu nauk medycznych i pokrewnych, ekonomii lub prawa.

Termin składania kandydatur upływa w dniu 29 grudnia. Przewidywany termin rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur do 28 lutego 2017 roku.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.