bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 4553

Zapisy na bezpłatny cykl szkoleń poświęconych wychowaniu dzieci

Śląski Ośrodek Fundacji Praesterno rozpoczyna nabór na grupy warsztatowe dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz pierwszy raz na grupę warsztatową dla mężczyzn/ojców. Warsztaty są bezpłatne.

szkolenie dla rodziców


Śląski Ośrodek Fundacji Praesterno zaprasza rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na jesienną edycję grupy warsztatowej. Jest to cykl zajęć poświęcony sprawom związanym z wychowaniem dzieci. W czasie 4 godzinnych spotkań będzie można porozmawiać ze sobą o metodach wpływu na swoje dzieci, które są skuteczne, rozwiać wątpliwości związane z rozwojem dziecka, poznać nowe narzędzia mądrego wpływu na nie i miło spędzić czas w gronie rodziców.

Po raz pierwszy zostanie zorganizowana grupa cyklu spotkań w męskim gronie. Jak stereotypy wpływają na ojcostwo i inne role mężczyzny? Co wiedzieć o uzależnieniach, aby chronić bliskich jak wspomagać dziecko w rozwoju? Co warto wiedzieć o komunikacji w rodzinie? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi można szukać w grupie warsztatowej dla mężczyzn.

szkolenie dla ojców


Na czas zajęć organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi. Zajęcia są bezpłatne, współfinansowane z budżetu Gminy Bielsko-Biała. Zapisy pod nr tel. 573 327 025 lub mailowo bielsko-biala@praesterno.pl.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.