bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 marca 2016
  • 4 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3810

Ekologiczna akcja w nowym PSZOK-u

Bardzo dużym zainteresowaniem bielszczan cieszyła się akcja "Torba za surowce", która w ubiegłą sobotę odbyła się na terenie nowego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów przy ulicy Leszczyńskiej.

Ekologiczna akcja w nowym PSZOK-u - 04.04.2016 · fot. UM Bielsko-Biała


Akcję zorganizowało Biuro Gospodarki Odpadami wraz ZGO S.A. i Fundacja Ekologiczna Arka. Osoby, które przywiozły do PSZOK 30 kg makulatury lub 30 kg opakowań szklanych, otrzymały unikalną torbę ozdobioną autorskimi rysunkami znanych artystów - Andrzeja Mleczki, Krzysztofa Kokoryna, Dariusza Paczkowskiego, Małgorzaty Rozenau, Wiesława Łysakowskiego i Alicji Jakimów. Ilość zebranych podczas akcji surowców będzie znana w poniedziałek w godzinach popołudniowych.

Kolejna edycja akcji "Torba za surowce" odbędzie się 7 maja. Natomiast już teraz zapraszamy do udziału w dobrze znanej akcji "Drzewko za surowce" - zaplanowanej na 16 kwietnia br. Szczegóły wkrótce.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.