bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 26 października 2015
  • 31 października 2015
  • wyświetleń: 1231

Bal Potwornickich w Starej Kablowni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Upiorne malowanie twarzy, taniec mumii i lot na miotle - strasznie frajda czeka na wszystkich gości w Starej Kablowni. Tym razem Halloween zagości w Centrum Handlowym i rozgrzeje wszystkich dobrą zabawą.

Najbliższy weekend w Starej Kablowni na pewno na długo zostanie w pamięci uczestników zabawy. W sobotę, 31 października już o godzinie 15.00 rozpocznie się długo wyczekiwany "Bal Potwornickich".

Mali goście tego wyjątkowego balu nauczą się sposobów tworzenia halloweenowych lampionów, balonowego stwora i duchów z papieru. Odrobinę strasznie dobrego humoru zapewni taniec mumii i upiorne malowanie twarzy. Nie zabraknie też licznych konkursów z nagrodami, m.in. chwytanie jabłek czy zabawa w baloniaki.

Nie można również zapomnieć o konkursie "Jej wysokość Dynia", ogłoszonego dla dzieci szkolnych z całego mikroregionu, na najładniejszą dynię halloweenową, wykonaną dowolną techniką przestrzenną. W czasie Balu, w sobotę o godzinie 17.00 ogłoszone zostaną wyniki i przyznane strasznie fajne nagrody.

To jeszcze nie wszystkie atrakcje i konkursy, jakie CH Stara Kablownia przygotowało z okazji Halloween. Warto pamiętać, że jest to impreza przebierana! Najlepsze przebranie to kolejny powód do rozdania fantastycznych nagród. Im straszniej i bardziej pomysłowo, tym większe szanse na wygraną.

Straszny Bal Potwornickich odbędzie się w Starej Kablowni już w najbliższą sobotę, 31 października. Niezapomniana zabawa rozpocznie się o godzinie 15.00 i potrwa aż do 19.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, jak również rodziców do wspólnego spędzenia wolnego czasu.

Stara Kablownia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj