bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 18 grudnia 2015
  • 20 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1269

Magia świąt w Starej Kablowni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Święta, prezenty, świąteczne koncerty - Centrum Handlowe Stara Kablownia zaprasza na Kiermasz Stowarzyszenia "Być Razem" z Cieszyna oraz wyjątkowy koncert świąteczny w wykonaniu Big Band Zespołu Szkół "Silesia".

Reklama

Im bliżej świąt, tym mocniej dajemy się porwać świątecznej aurze. W tym roku Centrum Handlowe Stara Kablownia zaprasza swoich gości na weekendowy Kiermasz Świąteczny, podczas którego można zakupić ręcznie wykonane prezenty pod choinkę, i tym samym wspomóc Stowarzyszenie "Być Razem" i jego podopiecznych. Kiermasz potrwa od piątku 18 grudnia aż do niedzieli, 20 grudnia.

Na Kiermaszu Świątecznym będzie można znaleźć wyroby świąteczne, ozdoby i ręcznie robione zabawki. Planując świąteczne atrakcje dla najbliższych warto kupić takie, które nie tylko ucieszą oko obdarowanego, ale będą także przypominały o pomocy słabszym i potrzebującym. Kiermasz będzie obfitował w wyjątkowe prezenty i urocze drobiazgi, które wykonali podopieczni Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej "Być Razem" z Cieszyna.

Kiermaszowi towarzyszyć będzie wiele atrakcji: w sobotę, w godzinach 12.00 - 18.00 odbędą się animacje dla dzieci, malowanie buziek i warsztaty artystyczne. Nie zabraknie również niespodzianek dla rodziców. Wszyscy będą mogli przygotować własną, niepowtarzalną kartkę świąteczną. W specjalnie przygotowanej Fotobudce wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie zdjęcie, które zostanie wydrukowane w formie kartki świątecznej - taki prezent z pewnością ucieszy rodzinę z daleka.

W niedzielę, 20 grudnia o godz. 16.00, CH Stara Kablownia zaprasza wszystkich koncert świąteczny. Na scenie pojawią się znani czechowiczanom muzycy z Big Bandu ZS "Silesia".

Serdecznie zapraszamy wszystkich do Starej Kablowni na ostatnie przedświąteczne zakupy oraz weekendowe atrakcje.

Stara Kablownia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj