bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 1 grudnia 2015
  • 6 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1405

Mikołajkowe spotkanie w SK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Które dziecko nie cieszy się na ten wyjątkowy dzień? Kto z nas w dzieciństwie nie odliczał dni do spotkania? Święty Mikołaj - idol wszystkich pociech, już 6 grudnia w Starej Kablowni!

Reklama

W niedzielę, 6 grudnia, odbędzie się wyjątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem. Sam Mikołaj też będzie wyjątkowy - gdyż jego przepiękny strój, wykonany z ogromną pieczołowitością, zdobył już dwa złote medale w kraju, a obecnie walczy o złoto w Szwajcarii na Międzynarodowych Zawodach Mikołajów!

Stara Kablownia zaprasza wszystkie dzieci do wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia. Już od godziny 11.00 na najmłodszych gości CH Stara Kablownia czekać będzie wiele atrakcji. Malowanie buziek i zabawy z animatorami. Od godziny 12.00 dzieci będą mogły wziąć udział w wyjątkowych mikołajkowych warsztatach, podczas których rozwiną swoje plastyczne umiejętności. Własnoręcznie przygotowane dekoracje z całą pewnością ozdobią świąteczną choinkę.

CH Stara Kablownia jest zaangażowana również w doroczną akcję mikołajkową w Pszczynie - "Budzenie św. Mikołaja", która odbywa się na pszczyńskim rynku. Dzieci biorące udział w zabawie częstowane będą słodyczami, a następnie zapraszane do Starej Kablowni na spotkanie z Mikołajem. Dodatkowo dla zainteresowanych podstawiony zostanie Mikołajkowy Autobus SK, który zabierze wszystkich do Czechowic na wspólne świętowanie.

To będzie niezapomniany dzień w CH Stara Kablownia! Wyjątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem rozpocznie się już o godzinie 11.00 i potrwa aż do 20.00.

Stara Kablownia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj