Reklama

Rozrywka

  • 17 czerwca 2015
  • 21 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2593

Dobry smak w zasięgu... widelca!

Stek wołowy, grillowany karczek, soczysty burger z wołowiny, klasyczna pizza - tego można spróbować w nowej restauracji Dobre Smaki. Propozycja dla smakoszy kuchni polskiej i włoskiej, a także szukających nowości kulinarnych, na dobre zagościła w Starej Kablowni.

Dobry smak w zasięgu… widelca!


Na mapie Czechowic-Dziedzic pojawiło się nowe miejsce, gdzie wszyscy miłośnicy smacznego jedzenia znajdą coś dla siebie. Na poziomie 1 centrum handlowego można spróbować przysmaków z różnych zakątków świata. Rodzinny obiad, a także szybki lunch można zjeść w bardzo przystępnej cenie.

Restauracja "Dobre Smaki" powstała z miłości do gotowania i jedzenia. Nic więc dziwnego, że serwowane potrawy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród gości Starej Kablowni. Menu zawiera wiele propozycji, które zaspokoją nawet wybredne podniebienia. Od wykwintnych steków podawanych w trzech opcjach wysmażenia, przez oryginalne wołowe burgery rodem z Ameryki, aż po swojskie pierogi. A co najważniejsze wszystko w przystępnej cenie!

Zwolennicy spotkań w większym gronie, mogą posilić się specjałami serwowanymi w specjalnych naczyniach zwanymi korytkami, przeznaczonymi dla min. 6 osób. Jest to propozycja nie tylko dla mieszkańców Czechowic-Dziedzic. Smaczne propozycje znajdą tu także osoby będące w Starej Kablowni tylko przejazdem. Na strudzonych szalonymi zakupami czekają nie tylko pyszne dania, ale także stawiająca na nogi, aromatyczna kawa. Piękna aranżacja wnętrza i włoski klimat sprawiają, że chce się usiąść w restauracji na dłużej i oderwać na chwilę od codziennych obowiązków.

Spróbuj nowych Dobrych Smaków tylko w Starej Kablowni! Na poziomie 1 centrum handlowego.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj