Reklama

Rozrywka

  • 16 czerwca 2015
  • 21 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1996

Letnie zakupy pełne rabatów

Za nami:

Zwiewne sukienki, wzorzyste koszule i najmodniejsze dodatki, czyli wakacyjny niezbędnik na wybiegu. Stara Kablownia zaprezentuje najnowsze trendy przed nadchodzącym latem.

Stara Kablownia


Początek lata to idealny czas na odświeżenie garderoby. Któż nie chciałby nosić ubrań ze światowych wybiegów mody? Wakacyjna walizka wypełniona modnymi dodatkami to nie tylko marzenie wielu kobiet, ale coraz częściej także zadbanych gentelmanów. Aby skompletować letnią garderobę wystarczy odwiedzić Starą Kablownię w najbliższy weekend 20-21 czerwca i dać się porwać szalonym zakupom!

- Weekend rabatów w Starej Kablowni to najlepszy moment na letnie zakupy. Promocje będą dotyczyły ubrań i dodatków w regularnych cenach. Do tego będzie już można skorzystać z letnich wyprzedaży - mówi Agnieszka Kubak, kierownik ds. marketingu CH Stara Kablownia - Daje to, aż dwa razy więcej możliwości na udane zakupy. Bogata oferta sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie! - dodaje.

Weekend rabatów to nie tylko wyprzedaże. W sobotę, 20 czerwca, o godzinie 17.00 odbędzie się specjalny pokaz mody damskiej i męskiej, a także bielizny i strojów kąpielowych. Wszystkie zaprezentowane kreacje dostępne będą wyłącznie w sklepach w Starej Kablowni. Nie zabraknie kuszących rabatów na zakupy.

Pokaz uświetnią modelki i modele z elitarnej agencji modelek "Grabowska Models", zdobywające tytuły królowych piękności na wielu konkursach nie tylko lokalnych, ale również międzynarodowych. W pokazie goście Starej Kablowni zobaczą m.in.: Monikę Kwaśny - I wicemiss Południa Nastolatek 2015, Izabelę Platę - II wicemiss Południa Nastolatek 2015. Nie zabraknie również przystojnych panów. Modę męską zaprezentuje m.in. Mateusz Górski - kandydat to tytułu Mister Polski 2015. Gwiazdą wieczoru będzie Paulina Maślanka - I wicemiss Polski 2013.

Weekend rabatów w dniach 20-21 czerwca w Starej Kablowni jest niepowtarzalną okazją, aby poczuć się jak gwiazda wybiegów mody i skorzystać ze wspaniałych promocji!
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj