bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 5 lutego 2015
  • 7 lutego 2015
  • wyświetleń: 1058

Weekend z gwiazdami w 2Be Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

Właśnie kończysz ciężki tydzień? A może się urlopujesz? Nieważne! Piątki są zawsze mile widziane! Natomiast w sobotę 2Be Club gościć będzie: DJ Flora i MC Jacob'a A! Zapraszamy na weekend pełen muzyki!

2be


Lubisz lekkie, taneczne brzmienia? Chcesz zrelaksować się po ciężkim tygodniu pracy? W piątek Ladies First, czyli gramy dla kobiet i nie tylko dla nich! Piątki to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą miło rozpocząć weekend! W piątki panie nie płacą za wstęp! Nasz rezydent DJ Igo zagra w rytmach: nu-disco, mash up, funky, club house.

Special guests: MC Jacob A& DJ Flor - Sobotnią noc rozgrzeje DJ Alien X. Muzyką w klimatach: fresh hits, house, deep house, chilled house przywitają Was goście specjalni: DJ Flor oraz MC Jacob A.

Jesteś wszędzie pierwszy? To dobrze! Dzięki temu zyskujesz więcej! W Magnum Stek i Wino oraz 2be Club każdy, kto przyjdzie do do godziny 22.00 otrzymuje od nas miły poczęstunek wieczoru pysznego drinka. A że nic dwa razy się nie zdarza - nasi barmani dbają o to, żeby każdego weekendowego wieczoru zaskoczyć Cię niebywałym połączeniem smaków i aromatów! Sprawdź nas!

Pamiętajcie, że urodziny, spotkania ze znajomymi, spotkania klasowe, wieczory panieńskie możesz spędzić u nas. Chcąc być pewnym, że przychodząc na Ratuszową 3 będziesz mógł w spokoju odpocząć od dzikich pląsów warto zarezerwować loże albo stolik. Do każdej rezerwacji można wybrać jedną z trzech oferowanych propozycji.

2Be Club oraz Magnum Stek i Wino to miejsce, w którym możesz miło spędzić czas przy dobrej muzyce. W murach kamiennicy na Ratuszowej 3 często goszczą muzyczne gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Nasi rezydenci zapewniają dobrą zabawę starannie przygotowanymi setami.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj