bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 9 lutego 2015
  • 14 lutego 2015
  • wyświetleń: 1917

Ostatkowy weekend w 2Be Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

Jeszcze trwa, ale już nie długo. Co? Właśnie kończy się karnawał 2015. I to jak! W wielkim stylu, bo walentynkowym weekendem. Co dla Was na ten weekend przygotował 2Be Club? Same specjały!

Reklama

Która kobieta nie chce się czuć glamour? Każda choć trochę! Stylowa impreza stworzona przez świetne sety, uśmiechniętych ludzi, wystrój i świat fashion podany w najlepszym stylu. W piątek, 13 lutego w Magnum Stek i Wino odbędzie się pokaz mody Centrum Mody Włoskiej Big Fashion, z udziałem modelek i modeli AM Prestige. To idealne zakończenie karnawału oraz możliwość zobaczenia, co w modowej trawie piszczy... Po pokazie zapraszamy na afterparty, które rozkręcać będzie nasz rezydent Alien X w gorących ostatkowych klimatach!

To już ostatni dzwonek na karnawałowe szaleństwo! A dodatkowo to najsłodszy weekend roku! Czy mogłoby być lepiej? Ostatki i Walentynki razem?!

W sobotę zapraszamy na wieczór i noc pełną muzyki i miłości! Za konsoletą 2Be Club nasz rezydent DJ IGO, który w rytmach miłości, deep & club & sexy house, będzie Was uwodził przez całą noc!

glamour


Jesteś wszędzie pierwszy? To dobrze! Dzięki temu zyskujesz więcej! W Magnum Stek i Wino oraz 2be Club każdy, kto przyjdzie do do godziny 22.00 otrzymuje od nas miły poczęstunek wieczoru pysznego drinka. A że nic dwa razy się nie zdarza - nasi barmani dbają o to, żeby każdego weekendowego wieczoru zaskoczyć Cię niebywałym połączeniem smaków i aromatów! Sprawdź nas!

Pamiętajcie, że urodziny, spotkania ze znajomymi, spotkania klasowe, wieczory panieńskie możesz spędzić u nas. Chcąc być pewnym, że przychodząc na Ratuszową 3 będziesz mógł w spokoju odpocząć od dzikich pląsów warto zarezerwować loże albo stolik. Do każdej rezerwacji można wybrać jedną z trzech oferowanych propozycji.

2Be Club oraz Magnum Stek i Wino to miejsce, w którym możesz miło spędzić czas przy dobrej muzyce. W murach kamiennicy na Ratuszowej 3 często goszczą muzyczne gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Nasi rezydenci zapewniają dobrą zabawę starannie przygotowanymi setami.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj