Reklama

Rozrywka

  • 18 lutego 2015
  • 21 lutego 2015
  • wyświetleń: 2341

Imprezowy weekend w 2Be Club

Za nami:

Weekend zbliża się wielkim krokami! W piątek nasz rezydent DJ Igo przywita weekend w lekkich piątkowych rytmach, natomiast w sobotę Alien X w specjalnie wyselekcjonowanych housowych brzmieniach!

Ciężki tydzień? A może właśnie wróciłeś z nart? Nie ważne! Piątki są zawsze mile widziane! Zapraszamy na wieczór i noc pełną muzyki! Za konsoletą 2Be Club nasz rezydent DJ Igo w lekkich, bujających klimatach! Jak zawsze w piątki panie przez całą noc wchodzą za darmo!

Lubisz głębokie housowe brzmienia? Klubowa set wyzwalają w Tobie nieznane emocje? 2Be Club jest dla Ciebie! W sobotę za konsoletą 2Be Club z autorską imprezą, pełną nietuzinkowych setów, nasz rezydent DJ Alien X!

2be club


Jesteś wszędzie pierwszy? To dobrze! Dzięki temu zyskujesz więcej! W Magnum Stek i Wino oraz 2be Club każdy, kto przyjdzie do do godziny 22.00 otrzymuje od nas miły poczęstunek wieczoru pysznego drinka. A że nic dwa razy się nie zdarza - nasi barmani dbają o to, żeby każdego weekendowego wieczoru zaskoczyć Cię niebywałym połączeniem smaków i aromatów! Sprawdź nas!

Pamiętajcie, że urodziny, spotkania ze znajomymi, spotkania klasowe, wieczory panieńskie możesz spędzić u nas. Chcąc być pewnym, że przychodząc na Ratuszową 3 będziesz mógł w spokoju odpocząć od dzikich pląsów warto zarezerwować loże albo stolik. Do każdej rezerwacji można wybrać jedną z trzech oferowanych propozycji.

2Be Club oraz Magnum Stek i Wino to miejsce, w którym możesz miło spędzić czas przy dobrej muzyce. W murach kamiennicy na Ratuszowej 3 często goszczą muzyczne gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Nasi rezydenci zapewniają dobrą zabawę starannie przygotowanymi setami.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj