bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 20 listopada 2014
  • 22 listopada 2014
  • wyświetleń: 1714

Marcin Urzędowski w 2Be Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

W sobotę 22 listopada w 2Be Club autorska impreza rezydenta klubu - Dj Igo z najlepszymi housowymi brzmieniami. Będzie to edycja specjalna z live act Marcina Urzędowskiego.

Motywem przewodnim będzie Afryka dzika i nieokiełznana. Za konsolą 2Be Club rezydent DJ Igo w rytmach deep & club & sexy house.

Przez cały weekend do godziny 22.00 każdy wchodzący do lokalu otrzyma od klubu poczęstunek.

2be


Urodziny, spotkania ze znajomymi, spotkania klasowe, wieczory panieńskie możesz spędzić u nas. Chcąc być pewnym, że przychodząc na Ratuszową 3 będziesz mógł w spokoju odpocząć od dzikich pląsów warto zarezerwować loże albo stolik. Do każdej rezerwacji można wybrać jedną z trzech oferowanych propozycji.

2Be Club oraz Magnum Stek i Wino to miejsce, w którym możesz miło spędzić czas przy dobrej muzyce. W murach kamiennicy na Ratuszowej 3 często goszczą muzyczne gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Nasi rezydenci zapewniają dobrą zabawę starannie przygotowanymi setami.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj